KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
JUTAVIT C VIT 1500MG CSIPKEB. + ACER. + D3 FTBL. 100X

Fogyasztói ár: 3879,- Ft
Akciós ár: 3490,- Ft (34.90 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT C VIT 1500MG CSIPKEB. + ACER. + D3 FTBL. 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAGNISTERON MAGN TABLETTA FÉRFIAKNAK 30X

Fogyasztói ár: 4710,- Ft
Akciós ár: 3999,- Ft (133.30 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

MAGNISTERON MAGN TABLETTA FÉRFIAKNAK 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

Fogyasztói ár: 5415,- Ft
Akciós ár: 4870,- Ft (40.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

Fogyasztói ár: 4086,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (3,670.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAKULA KOMPLEX AREDS2 FORMULA ÉK KAPS 60X

Fogyasztói ár: 12811,- Ft
Akciós ár: 12150,- Ft (202.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

MAKULA KOMPLEX AREDS2 FORMULA ÉK KAPS 60X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 10053,- Ft
Akciós ár: 10053,- Ft (150.67 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CENTRUM KIDS GUMIVITAMIN MULTIFRUIT 60X

Fogyasztói ár: 5059,- Ft
Akciós ár: 4699,- Ft (5059 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CENTRUM KIDS GUMIVITAMIN MULTIFRUIT 60X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5230,- Ft
Akciós ár: 4810,- Ft (160.33 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

Fogyasztói ár: 3731,- Ft
Akciós ár: 3350,- Ft (3,350.00 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT C VIT 1500MG CSIPKEB. + ACER. + D3 FTBL. 100X

Fogyasztói ár: 3879,- Ft
Akciós ár: 3490,- Ft (34.90 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT C VIT 1500MG CSIPKEB. + ACER. + D3 FTBL. 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAGNISTERON MAGN TABLETTA FÉRFIAKNAK 30X

Fogyasztói ár: 4710,- Ft
Akciós ár: 3999,- Ft (133.30 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

MAGNISTERON MAGN TABLETTA FÉRFIAKNAK 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

Fogyasztói ár: 5415,- Ft
Akciós ár: 4870,- Ft (40.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

Fogyasztói ár: 4086,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (3,670.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAKULA KOMPLEX AREDS2 FORMULA ÉK KAPS 60X

Fogyasztói ár: 12811,- Ft
Akciós ár: 12150,- Ft (202.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

MAKULA KOMPLEX AREDS2 FORMULA ÉK KAPS 60X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 10053,- Ft
Akciós ár: 10053,- Ft (150.67 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CENTRUM KIDS GUMIVITAMIN MULTIFRUIT 60X

Fogyasztói ár: 5059,- Ft
Akciós ár: 4699,- Ft (5059 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CENTRUM KIDS GUMIVITAMIN MULTIFRUIT 60X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5230,- Ft
Akciós ár: 4810,- Ft (160.33 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

Fogyasztói ár: 3731,- Ft
Akciós ár: 3350,- Ft (3,350.00 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

AKCIÓS TERMÉKEK

      130 találat

2026.10.01. - 2026.10.31.

OCUTEIN BRILLANT LÁGYZSEL KAPSZ 90X
Fogyasztói ár:
13550,- Ft

Akciós ár:
12190,- Ft
(135.44 Ft/db)
Raktáron
×

OCUTEIN BRILLANT LÁGYZSEL KAPSZ 90X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

OCUVITE PREMIUM LUTEIN ÉTRKIEG TABL 30X
Fogyasztói ár:
5726,- Ft

(171.67 Ft/db)
Nincs raktáron, rendelhető
×

OCUVITE PREMIUM LUTEIN ÉTRKIEG TABL 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON
Fogyasztói ár:
24136,- Ft

(24136 Ft/db)
Raktáron
×

OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

OMRON CONNECT OKOS VÉRNYOMÁSM BLUET M2+ OMRON
Fogyasztói ár:
28635,- Ft

(28635 Ft/db)
Nincs raktáron, rendelhető
×

OMRON CONNECT OKOS VÉRNYOMÁSM BLUET M2+ OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

OMRON ESSENTIAL VÉRNYOMÁSM FELKAROS M2 OMRON
Fogyasztói ár:
22539,- Ft

(22539 Ft/db)
Hiánycikk
×

OMRON ESSENTIAL VÉRNYOMÁSM FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

OMRON INTELLISENSE VÉRNYOMÁSMÉRŐ M3 OMRON
Fogyasztói ár:
34623,- Ft

(34623 Ft/db)
Raktáron
×

OMRON INTELLISENSE VÉRNYOMÁSMÉRŐ M3 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

OTRIVIN RAPID MENTOL 1MG/ML AD OLD ORRSPRAY 1X10ML
Fogyasztói ár:
5065,- Ft

Akciós ár:
4810,- Ft
(4,810.00 Ft/ml)
Raktáron
×

OTRIVIN RAPID MENTOL 1MG/ML AD OLD ORRSPRAY 1X10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

PANTHENOL 10% HABSPRAY PREM. SWISS 150ML
Fogyasztói ár:
5320,- Ft

(30.13 Ft/ml)
Raktáron
×

PANTHENOL 10% HABSPRAY PREM. SWISS 150ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

PROSTAMOL UNO 320MG LÁGY KAPSZULA 90X BUB
Fogyasztói ár:
11583,- Ft

Akciós ár:
10530,- Ft
(117.00 Ft/db)
Raktáron
×

PROSTAMOL UNO 320MG LÁGY KAPSZULA 90X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

RENNIE CUKORMENTES RÁGÓTABLETTA 96X BUB
Fogyasztói ár:
6180,- Ft

(57.81 Ft/db)
Raktáron
×

RENNIE CUKORMENTES RÁGÓTABLETTA 96X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

RENNIE RÁGÓTABLETTA 60X BUB
Fogyasztói ár:
4209,- Ft

Akciós ár:
3780,- Ft
(63.00 Ft/db)
Raktáron
×

RENNIE RÁGÓTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML
Fogyasztói ár:
4599,- Ft

Akciós ár:
4230,- Ft
(423.00 Ft/ml)
Raktáron
×

RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

RUBOPHEN 500MG TABLETTA 30X BUB
Fogyasztói ár:
3721,- Ft

Akciós ár:
3340,- Ft
(111.33 Ft/db)
Raktáron
×

RUBOPHEN 500MG TABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

RUTASCORBIN 20MG/50MG TABLETTA 50X BUB
Fogyasztói ár:
2672,- Ft

Akciós ár:
2399,- Ft
(47.98 Ft/db)
Raktáron
×

RUTASCORBIN 20MG/50MG TABLETTA 50X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

SANTES HÜVELYKÚP 14X
Fogyasztói ár:
5690,- Ft

(345.00 Ft/db)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SANTES HÜVELYKÚP 14X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

SEPTANAZAL 1MG/ML+50MG/ML OLDA ORRSPRAY FELN 1X10ML
Fogyasztói ár:
3299,- Ft

Akciós ár:
2960,- Ft
(2,960.00 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SEPTANAZAL 1MG/ML+50MG/ML OLDA ORRSPRAY FELN 1X10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML
Fogyasztói ár:
5480,- Ft

Akciós ár:
4930,- Ft
(49.30 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

STADALAX 5MG BEVONT TABLETTA 50X BUB
Fogyasztói ár:
4380,- Ft

Akciós ár:
3499,- Ft
(69.98 Ft/db)
Raktáron
×

STADALAX 5MG BEVONT TABLETTA 50X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

STADALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 1X30ML LDP
Fogyasztói ár:
3974,- Ft

Akciós ár:
3150,- Ft
(3,150.00 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

STADALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 1X30ML LDP

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

STREPSILS HONEY AND LEMON TABLETTA 24X
Fogyasztói ár:
4060,- Ft

Akciós ár:
3650,- Ft
(152.08 Ft/db)
Raktáron
×

STREPSILS HONEY AND LEMON TABLETTA 24X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

SUDOCREM MULTI-EXPERT BŐRVÉDŐ KRÉM 250G
Fogyasztói ár:
7165,- Ft

(25.76 Ft/g)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SUDOCREM MULTI-EXPERT BŐRVÉDŐ KRÉM 250G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

SUPRADERM 10MG/G GÉL / PSILO-BALSAM 1X50G
Fogyasztói ár:
4527,- Ft

(3,840.00 Ft/g)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SUPRADERM 10MG/G GÉL / PSILO-BALSAM 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X
Fogyasztói ár:
11830,- Ft

Akciós ár:
10640,- Ft
(118.22 Ft/db)
Raktáron
×

SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

SUPRADYN ENERGIA PEZSGŐTABLETTA 15X
Fogyasztói ár:
3650,- Ft

Akciós ár:
3280,- Ft
(218.67 Ft/db)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SUPRADYN ENERGIA PEZSGŐTABLETTA 15X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

SYSTANE HYDRATION MDPF SZCS LUBRIK 10ML
Fogyasztói ár:
5450,- Ft

(489.90 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SYSTANE HYDRATION MDPF SZCS LUBRIK 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML
Fogyasztói ár:
4240,- Ft

Akciós ár:
3180,- Ft
(318.00 Ft/ml)
Raktáron
×

SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

SYSTANE ULTRA MDPF SZCSEPP LUBRIKANS 10ML
Fogyasztói ár:
4968,- Ft

(397.00 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

SYSTANE ULTRA MDPF SZCSEPP LUBRIKANS 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

TANTUM VERDE DUO 1,5MG/ML+5MG/ML SZNYK SPRAY 1X15ML HDP
Fogyasztói ár:
4950,- Ft

Akciós ár:
3699,- Ft
(3,699.00 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

TANTUM VERDE DUO 1,5MG/ML+5MG/ML SZNYK SPRAY 1X15ML HDP

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

TANTUM VERDE FORTE 3MG/ML SZÁJNY ALKALMAZOTT SPRAY 1X15ML
Fogyasztói ár:
5009,- Ft

Akciós ár:
3750,- Ft
(3,750.00 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

TANTUM VERDE FORTE 3MG/ML SZÁJNY ALKALMAZOTT SPRAY 1X15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

TEBOFORTAN 120MG FILMTABLETTA 30X BUB
Fogyasztói ár:
6951,- Ft

Akciós ár:
6250,- Ft
(208.33 Ft/db)
Nincs raktáron, rendelhető
×

TEBOFORTAN 120MG FILMTABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 23:45:02
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 23:45:02