KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

Fogyasztói ár: 3060,- Ft
Akciós ár: 2750,- Ft (91.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

Fogyasztói ár: 5950,- Ft
Akciós ár: 5950,- Ft (1,010.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

Fogyasztói ár: 11830,- Ft
Akciós ár: 10640,- Ft (118.22 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
PANTHENOL 10% HABSPRAY PREM. SWISS 150ML

Fogyasztói ár: 5320,- Ft
Akciós ár: 5320,- Ft (30.13 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

PANTHENOL 10% HABSPRAY PREM. SWISS 150ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NICORETTE MINT 4MG MENTOLOS PRÉSELT SZOP TAB 80X DOBOZ

Fogyasztói ár: 8064,- Ft
Akciós ár: 7650,- Ft (95.63 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

NICORETTE MINT 4MG MENTOLOS PRÉSELT SZOP TAB 80X DOBOZ

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DOLGIT KRÉM 100G

Fogyasztói ár: 5282,- Ft
Akciós ár: 4750,- Ft (47.50 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DOLGIT KRÉM 100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

Fogyasztói ár: 5415,- Ft
Akciós ár: 4870,- Ft (40.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 8295,- Ft
Akciós ár: 8295,- Ft (124.17 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NASOPAX UNO KAMILLA ORRSPRAY 1X10ML ÜV

Fogyasztói ár: 3399,- Ft
Akciós ár: 3399,- Ft (2,880.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

NASOPAX UNO KAMILLA ORRSPRAY 1X10ML ÜV

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

Fogyasztói ár: 8005,- Ft
Akciós ár: 6399,- Ft (2,133.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

Fogyasztói ár: 3060,- Ft
Akciós ár: 2750,- Ft (91.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

Fogyasztói ár: 5950,- Ft
Akciós ár: 5950,- Ft (1,010.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

Fogyasztói ár: 11830,- Ft
Akciós ár: 10640,- Ft (118.22 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
PANTHENOL 10% HABSPRAY PREM. SWISS 150ML

Fogyasztói ár: 5320,- Ft
Akciós ár: 5320,- Ft (30.13 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

PANTHENOL 10% HABSPRAY PREM. SWISS 150ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NICORETTE MINT 4MG MENTOLOS PRÉSELT SZOP TAB 80X DOBOZ

Fogyasztói ár: 8064,- Ft
Akciós ár: 7650,- Ft (95.63 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

NICORETTE MINT 4MG MENTOLOS PRÉSELT SZOP TAB 80X DOBOZ

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DOLGIT KRÉM 100G

Fogyasztói ár: 5282,- Ft
Akciós ár: 4750,- Ft (47.50 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DOLGIT KRÉM 100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

Fogyasztói ár: 5415,- Ft
Akciós ár: 4870,- Ft (40.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 8295,- Ft
Akciós ár: 8295,- Ft (124.17 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NASOPAX UNO KAMILLA ORRSPRAY 1X10ML ÜV

Fogyasztói ár: 3399,- Ft
Akciós ár: 3399,- Ft (2,880.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

NASOPAX UNO KAMILLA ORRSPRAY 1X10ML ÜV

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

Fogyasztói ár: 8005,- Ft
Akciós ár: 6399,- Ft (2,133.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

AKCIÓS TERMÉKEK

      130 találat


TEVA-CANDIBENE 10MG/G KRÉM 20G
Fogyasztói ár:
2690,- Ft

(121.00 Ft/g)
Nincs raktáron, rendelhető
×

TEVA-CANDIBENE 10MG/G KRÉM 20G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TEVA-ENTEROBENE 2MG FILMTABL / RATIOPHARM 50X BUB
Fogyasztói ár:
3500,- Ft

(63.00 Ft/db)
Nincs raktáron, rendelhető
×

TEVA-ENTEROBENE 2MG FILMTABL / RATIOPHARM 50X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

TUSSIREX SZIRUP KÖHÖGÉSRE 120ML
Fogyasztói ár:
4409,- Ft

Akciós ár:
3960,- Ft
(33.00 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

TUSSIREX SZIRUP KÖHÖGÉSRE 120ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

UNGUENTUM NASALE FONO VIII. NATURLAND 1X10G
Fogyasztói ár:
1670,- Ft

Akciós ár:
1420,- Ft
(1,420.00 Ft/g)
Raktáron
×

UNGUENTUM NASALE FONO VIII. NATURLAND 1X10G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

VENOTEC FORTE 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB
Fogyasztói ár:
9191,- Ft

(130.17 Ft/db)
Raktáron
×

VENOTEC FORTE 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

VISINE RAPID 0,5MG/ML OLD SZEMCSEPP 1X15ML LDP
Fogyasztói ár:
3650,- Ft

Akciós ár:
3460,- Ft
(3,460.00 Ft/ml)
Raktáron
×

VISINE RAPID 0,5MG/ML OLD SZEMCSEPP 1X15ML LDP

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

VIZOL S 0,21% OLD SZEMCSEPP SZÁRAZ 10 ML
Fogyasztói ár:
3570,- Ft

(321.00 Ft/ml)
Nincs raktáron, rendelhető
×

VIZOL S 0,21% OLD SZEMCSEPP SZÁRAZ 10 ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

VOLTAREN EMULGEL FORTE 20MG/G GÉL PATTINTÓS KUPAK 1X100G TUB
Fogyasztói ár:
6286,- Ft

Akciós ár:
5780,- Ft
(5,780.00 Ft/g)
Raktáron
×

VOLTAREN EMULGEL FORTE 20MG/G GÉL PATTINTÓS KUPAK 1X100G TUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

WALMARK PROENZI INTENSIVE TABLETTA 60+30DB WAL
Fogyasztói ár:
9842,- Ft

Akciós ár:
8850,- Ft
(9842 Ft/db)
Nincs raktáron, rendelhető
×

WALMARK PROENZI INTENSIVE TABLETTA 60+30DB WAL

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
2026.10.01. - 2026.10.31.

WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G
Fogyasztói ár:
3731,- Ft

Akciós ár:
3350,- Ft
(3,350.00 Ft/g)
Raktáron
×

WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 23:45:02
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 23:45:02