KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
MAGNE B6 FORTE FILMTABL 60X BUB

Fogyasztói ár: 6470,- Ft
Akciós ár: 6470,- Ft (97.00 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

MAGNE B6 FORTE FILMTABL 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OCUTEIN ALLERGO SZEMCSEPP 15ML

Fogyasztói ár: 4012,- Ft
Akciós ár: 4012,- Ft (227.33 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OCUTEIN ALLERGO SZEMCSEPP 15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
FLONIVIN BOULARDII ÉLŐFLÓRA KAPSZULA 10X

Fogyasztói ár: 4195,- Ft
Akciós ár: 3350,- Ft (4195 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

FLONIVIN BOULARDII ÉLŐFLÓRA KAPSZULA 10X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

Fogyasztói ár: 3731,- Ft
Akciós ár: 3350,- Ft (3,350.00 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CANESTEN UNO 500MG LÁGY HÜVKAPSZ 1X BUB

Fogyasztói ár: 4710,- Ft
Akciós ár: 4230,- Ft (4,230.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

CANESTEN UNO 500MG LÁGY HÜVKAPSZ 1X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X

Fogyasztói ár: 3082,- Ft
Akciós ár: 2620,- Ft (436.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
STADALAX 5MG BEVONT TABLETTA 50X BUB

Fogyasztói ár: 4380,- Ft
Akciós ár: 3499,- Ft (69.98 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

STADALAX 5MG BEVONT TABLETTA 50X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

Fogyasztói ár: 8005,- Ft
Akciós ár: 6399,- Ft (2,133.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

Fogyasztói ár: 9975,- Ft
Akciós ár: 8850,- Ft (49.17 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAGNE B6 FORTE FILMTABL 60X BUB

Fogyasztói ár: 6470,- Ft
Akciós ár: 6470,- Ft (97.00 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

MAGNE B6 FORTE FILMTABL 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OCUTEIN ALLERGO SZEMCSEPP 15ML

Fogyasztói ár: 4012,- Ft
Akciós ár: 4012,- Ft (227.33 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OCUTEIN ALLERGO SZEMCSEPP 15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
FLONIVIN BOULARDII ÉLŐFLÓRA KAPSZULA 10X

Fogyasztói ár: 4195,- Ft
Akciós ár: 3350,- Ft (4195 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

FLONIVIN BOULARDII ÉLŐFLÓRA KAPSZULA 10X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

Fogyasztói ár: 3731,- Ft
Akciós ár: 3350,- Ft (3,350.00 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

WICK VAPORUB KENŐCS 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CANESTEN UNO 500MG LÁGY HÜVKAPSZ 1X BUB

Fogyasztói ár: 4710,- Ft
Akciós ár: 4230,- Ft (4,230.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

CANESTEN UNO 500MG LÁGY HÜVKAPSZ 1X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X

Fogyasztói ár: 3082,- Ft
Akciós ár: 2620,- Ft (436.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
STADALAX 5MG BEVONT TABLETTA 50X BUB

Fogyasztói ár: 4380,- Ft
Akciós ár: 3499,- Ft (69.98 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

STADALAX 5MG BEVONT TABLETTA 50X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

Fogyasztói ár: 8005,- Ft
Akciós ár: 6399,- Ft (2,133.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

KITONAIL 80MG/G GYÓGYSZERES KÖRÖMLAKK 3,3ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

Fogyasztói ár: 9975,- Ft
Akciós ár: 8850,- Ft (49.17 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

TUSSIREX SZIRUP KÖHÖGÉSRE 120ML

Akciós ár: 3960,- Ft (33.00 Ft/ml)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 4409,- Ft

×

TUSSIREX SZIRUP KÖHÖGÉSRE 120ML

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:






   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

TUSSIREX SZIRUP KÖHÖGÉSRE 120ML



Akciós ár: 3960,- Ft (33.00 Ft/ml)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 4409,- Ft

×

TUSSIREX SZIRUP KÖHÖGÉSRE 120ML

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:


Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02