KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

Fogyasztói ár: 4240,- Ft
Akciós ár: 3180,- Ft (318.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

Fogyasztói ár: 24136,- Ft
Akciós ár: 24136,- Ft (24136 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

Fogyasztói ár: 1609,- Ft
Akciós ár: 1440,- Ft (48.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

Fogyasztói ár: 11416,- Ft
Akciós ár: 10599,- Ft (105.99 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RUBOPHEN 500MG TABLETTA 30X BUB

Fogyasztói ár: 3721,- Ft
Akciós ár: 3340,- Ft (111.33 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RUBOPHEN 500MG TABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 8295,- Ft
Akciós ár: 8295,- Ft (124.17 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

Fogyasztói ár: 3994,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (183.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

Fogyasztói ár: 2320,- Ft
Akciós ár: 2080,- Ft (13.87 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SANTES HÜVELYKÚP 14X

Fogyasztói ár: 5690,- Ft
Akciós ár: 5690,- Ft (345.00 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

SANTES HÜVELYKÚP 14X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OCUVITE PREMIUM LUTEIN ÉTRKIEG TABL 30X

Fogyasztói ár: 5726,- Ft
Akciós ár: 5726,- Ft (171.67 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OCUVITE PREMIUM LUTEIN ÉTRKIEG TABL 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

Fogyasztói ár: 4240,- Ft
Akciós ár: 3180,- Ft (318.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

Fogyasztói ár: 24136,- Ft
Akciós ár: 24136,- Ft (24136 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

Fogyasztói ár: 1609,- Ft
Akciós ár: 1440,- Ft (48.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

Fogyasztói ár: 11416,- Ft
Akciós ár: 10599,- Ft (105.99 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RUBOPHEN 500MG TABLETTA 30X BUB

Fogyasztói ár: 3721,- Ft
Akciós ár: 3340,- Ft (111.33 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RUBOPHEN 500MG TABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 8295,- Ft
Akciós ár: 8295,- Ft (124.17 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

DIOSIXEN 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

Fogyasztói ár: 3994,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (183.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

Fogyasztói ár: 2320,- Ft
Akciós ár: 2080,- Ft (13.87 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SANTES HÜVELYKÚP 14X

Fogyasztói ár: 5690,- Ft
Akciós ár: 5690,- Ft (345.00 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

SANTES HÜVELYKÚP 14X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OCUVITE PREMIUM LUTEIN ÉTRKIEG TABL 30X

Fogyasztói ár: 5726,- Ft
Akciós ár: 5726,- Ft (171.67 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OCUVITE PREMIUM LUTEIN ÉTRKIEG TABL 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

Akciós ár: 2080,- Ft (13.87 Ft/ml)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 2320,- Ft

×

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:






   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML



Akciós ár: 2080,- Ft (13.87 Ft/ml)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 2320,- Ft

×

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:


Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02