KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

Fogyasztói ár: 6999,- Ft
Akciós ár: 6650,- Ft (475.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

Fogyasztói ár: 5415,- Ft
Akciós ár: 4870,- Ft (40.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

Fogyasztói ár: 3060,- Ft
Akciós ár: 2750,- Ft (91.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

Fogyasztói ár: 4599,- Ft
Akciós ár: 4230,- Ft (423.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

Fogyasztói ár: 1609,- Ft
Akciós ár: 1440,- Ft (48.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DICLAC LONG 20MG/G GÉL 1X100G

Fogyasztói ár: 4773,- Ft
Akciós ár: 4773,- Ft (4,290.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

DICLAC LONG 20MG/G GÉL 1X100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NEOGRANORMON KENŐCS 100G

Fogyasztói ár: 5042,- Ft
Akciós ár: 5042,- Ft (37.50 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

NEOGRANORMON KENŐCS 100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

Fogyasztói ár: 11830,- Ft
Akciós ár: 10640,- Ft (118.22 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 10053,- Ft
Akciós ár: 10053,- Ft (150.67 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

Fogyasztói ár: 6999,- Ft
Akciós ár: 6650,- Ft (475.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

Fogyasztói ár: 5415,- Ft
Akciós ár: 4870,- Ft (40.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

BÉRES MAGNÉZIUM 250MG+B6 FILMTABL 120X HDPE

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

Fogyasztói ár: 3060,- Ft
Akciós ár: 2750,- Ft (91.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

IBUMAX 400MG FILMTABLETTA 30X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

Fogyasztói ár: 4599,- Ft
Akciós ár: 4230,- Ft (423.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

Fogyasztói ár: 1609,- Ft
Akciós ár: 1440,- Ft (48.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DICLAC LONG 20MG/G GÉL 1X100G

Fogyasztói ár: 4773,- Ft
Akciós ár: 4773,- Ft (4,290.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

DICLAC LONG 20MG/G GÉL 1X100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NEOGRANORMON KENŐCS 100G

Fogyasztói ár: 5042,- Ft
Akciós ár: 5042,- Ft (37.50 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

NEOGRANORMON KENŐCS 100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

Fogyasztói ár: 11830,- Ft
Akciós ár: 10640,- Ft (118.22 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

SUPRADYN ENERGIA 50+ FILMTABLETTA 90X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 10053,- Ft
Akciós ár: 10053,- Ft (150.67 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

MOVEX 1500MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

Akciós ár: 10599,- Ft (105.99 Ft/db)

Raktáron
Fogyasztói ár: 11416,- Ft

×

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:






   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X



Akciós ár: 10599,- Ft (105.99 Ft/db)

Raktáron
Fogyasztói ár: 11416,- Ft

×

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:


Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02