KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
SEPTANAZAL 1MG/ML+50MG/ML OLDA ORRSPRAY FELN 1X10ML

Fogyasztói ár: 3299,- Ft
Akciós ár: 2960,- Ft (2,960.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SEPTANAZAL 1MG/ML+50MG/ML OLDA ORRSPRAY FELN 1X10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
WALMARK PROENZI INTENSIVE TABLETTA 60+30DB WAL

Fogyasztói ár: 9842,- Ft
Akciós ár: 8850,- Ft (9842 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

WALMARK PROENZI INTENSIVE TABLETTA 60+30DB WAL

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RENNIE RÁGÓTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 4209,- Ft
Akciós ár: 3780,- Ft (63.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RENNIE RÁGÓTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

Fogyasztói ár: 5480,- Ft
Akciós ár: 4930,- Ft (49.30 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

Fogyasztói ár: 9975,- Ft
Akciós ár: 8850,- Ft (49.17 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

Fogyasztói ár: 3994,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (183.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

Fogyasztói ár: 4368,- Ft
Akciós ár: 4368,- Ft (39.30 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5230,- Ft
Akciós ár: 4810,- Ft (160.33 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

Fogyasztói ár: 2320,- Ft
Akciós ár: 2080,- Ft (13.87 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SEPTANAZAL 1MG/ML+50MG/ML OLDA ORRSPRAY FELN 1X10ML

Fogyasztói ár: 3299,- Ft
Akciós ár: 2960,- Ft (2,960.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SEPTANAZAL 1MG/ML+50MG/ML OLDA ORRSPRAY FELN 1X10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
WALMARK PROENZI INTENSIVE TABLETTA 60+30DB WAL

Fogyasztói ár: 9842,- Ft
Akciós ár: 8850,- Ft (9842 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

WALMARK PROENZI INTENSIVE TABLETTA 60+30DB WAL

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RENNIE RÁGÓTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 4209,- Ft
Akciós ár: 3780,- Ft (63.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RENNIE RÁGÓTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

Fogyasztói ár: 5480,- Ft
Akciós ár: 4930,- Ft (49.30 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

Fogyasztói ár: 9975,- Ft
Akciós ár: 8850,- Ft (49.17 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

MAGNE B6 BEVONT TABLETTA 180X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

Fogyasztói ár: 3994,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (183.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

Fogyasztói ár: 4368,- Ft
Akciós ár: 4368,- Ft (39.30 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5230,- Ft
Akciós ár: 4810,- Ft (160.33 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX FORTE DOLO 400 MG FILMTABLETTA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

Fogyasztói ár: 2320,- Ft
Akciós ár: 2080,- Ft (13.87 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT IZL ZUZMÓ ÉDESÍTŐVEL SZIRUP 150ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

BÉRES SZEMERŐ LUTEIN F ÉTRKIEG FTBL 120X

Akciós ár: 12680,- Ft (105.67 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 14098,- Ft

×

BÉRES SZEMERŐ LUTEIN F ÉTRKIEG FTBL 120X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:






   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

BÉRES SZEMERŐ LUTEIN F ÉTRKIEG FTBL 120X



Akciós ár: 12680,- Ft (105.67 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 14098,- Ft

×

BÉRES SZEMERŐ LUTEIN F ÉTRKIEG FTBL 120X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:


Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:45:01
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:45:01