KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

Fogyasztói ár: 4086,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (3,670.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X30G

Fogyasztói ár: 2957,- Ft
Akciós ár: 2957,- Ft (2,660.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X30G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

Fogyasztói ár: 1609,- Ft
Akciós ár: 1440,- Ft (48.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NUROFEN FORTE 400MG BEVONT TABLETTA 24X

Fogyasztói ár: 4240,- Ft
Akciós ár: 3810,- Ft (158.75 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NUROFEN FORTE 400MG BEVONT TABLETTA 24X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ACTIVAL FELNŐTT GUMIVIT GUMITABLETTA 50X

Fogyasztói ár: 5904,- Ft
Akciós ár: 5310,- Ft (106.20 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ACTIVAL FELNŐTT GUMIVIT GUMITABLETTA 50X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

Fogyasztói ár: 5480,- Ft
Akciós ár: 4930,- Ft (49.30 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DOKTOR SAROKBALZS. SZ.R.BORRE 50G

Fogyasztói ár: 1775,- Ft
Akciós ár: 1775,- Ft (31.80 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

DOKTOR SAROKBALZS. SZ.R.BORRE 50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5899,- Ft
Akciós ár: 4999,- Ft (166.63 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X

Fogyasztói ár: 7621,- Ft
Akciós ár: 6850,- Ft (57.08 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

Fogyasztói ár: 4086,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (3,670.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NASIVIN ALOE+MENTOL 0,5MG/ML OLD ORRSPRAY 1X15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X30G

Fogyasztói ár: 2957,- Ft
Akciós ár: 2957,- Ft (2,660.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X30G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

Fogyasztói ár: 1609,- Ft
Akciós ár: 1440,- Ft (48.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

C VITAMIN ÉTRENDKIEG CSEPPEK BIOX 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NUROFEN FORTE 400MG BEVONT TABLETTA 24X

Fogyasztói ár: 4240,- Ft
Akciós ár: 3810,- Ft (158.75 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NUROFEN FORTE 400MG BEVONT TABLETTA 24X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ACTIVAL FELNŐTT GUMIVIT GUMITABLETTA 50X

Fogyasztói ár: 5904,- Ft
Akciós ár: 5310,- Ft (106.20 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ACTIVAL FELNŐTT GUMIVIT GUMITABLETTA 50X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

Fogyasztói ár: 5480,- Ft
Akciós ár: 4930,- Ft (49.30 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SINUPRET BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DOKTOR SAROKBALZS. SZ.R.BORRE 50G

Fogyasztói ár: 1775,- Ft
Akciós ár: 1775,- Ft (31.80 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

DOKTOR SAROKBALZS. SZ.R.BORRE 50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5899,- Ft
Akciós ár: 4999,- Ft (166.63 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X

Fogyasztói ár: 7621,- Ft
Akciós ár: 6850,- Ft (57.08 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

×

Csatlakozzon a Makói Kígyó Patika törzsvásárlóihoz, részesüljön kedvezményeinkben és tegye kényelmesebbé a vásárlást!

Regisztáljon még ma, és vásároljon kedvezménnyel az év minden napján!

×

Csatlakozzon a Makói Kígyó Patika törzsvásárlóihoz, részesüljön kedvezményeinkben és tegye kényelmesebbé a vásárlást!

Regisztáljon még ma, és vásároljon kedvezménnyel az év minden napján!

MAGUNKRÓL RÖVIDEN

Szakmaiság, Dinamizmus, Tradíció

Családbarát és öko- és fitoterápiás szemléletű patikánk Isteni Gondviselés néven nyitott meg 1773-ban Mária Terézia egészségügyi alaprendeletének köszönhetően. Makó és Csanád megye első gyógyszertárát egészen a második világháborút követően több helyi híres gyógyszerész család birtokolta, majd állami tulajdon lett. Az 1980-as évektől a Kígyó Patika nevet kapta, ezt követően a rendszerváltozás után a gyógyszertárat makói patikavezetők privatizálták. 2010-től ismételten családi vállalkozásként működik, csatlakozva a ma már 10 éves Kulcs Patikákhoz, melyben a magyar gyógyszerész tulajdonú gyógyszertárak összefogtak a színvonalasabb ellátás érdekében. Mindennapi munkánkban kiemelkedően fontosnak tartjuk a prevenciót (fitoterápia, homeopátia, aromaterápia), a betegközpontú szakmaiságot, a folyamatosan fejlődő dinamizmust (angol és román nyelven beszélünk), az elődeinktől kapott tradíciót követését, hiszen a gyógyászat az isteni gondviselés kezében van.


Gyógyszertár forgalmaz vényre kiváltható és nem vényköteles
  • gyógyszereket,
  • immunerősítők, vitaminok,
  • vérnyomásmérők, vércukormérők,
  • baba-mama ápolási termékek,
  • gyerek és felnőtt tápszereket,
  • gyógykozmetikumokat (fogápolás, hajápolás, testápolók, arckrémek),
  • yógynövényeket,
  • gyógyteákat,
  • gyógyvizeket (Mira, Mira baby, Ferenc József, Hunyadi Mátyás, Parádi, Salvus),
  • gyógyiszapot és készítményeit,
  • sóterápiás készítményeket (sópipa, sóinhalátor),
  • gyógyszertári magisztrális készítményeket (helyben készített gyógyszereket pl arckrém, kézkrém, testápoló),
  • homeopátiás készítményeket, (Boiron homeopátiás termékeket),
  • Schüssler sókat, Bach virágterápiás termékeket,
  • aromaterápiás készítményeket,
  • fitoterápiás készítményeket,
  • gyógyászati segédeszközöket,kötszereket, étrendkiegészítőket,
  • dermo-, Neutrogena kozmetikumokat, Babe baba és dermokozmetikumokat,
  • Eucerin készitményeket és Vichy kozmetikumokat.


  • Gyógyszertárunk:
  • szombaton nyitva tart,
  • bank és egészségkártya elfogadó hely,
  • törzsvásárlói kártyát elfogad,
  • ökopatika szemléletű,
  • családbarát szolgáltató és munkahely.
  • Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


    Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


    Adatok frissítve: 2026.10.02. 23:45:02
    Családbarát munkahely
    Családbarát szolgáltató hely

    Minden jog fenntartva! - © 2020
    Készítette: Karagity Endre
    6900 Makó, Széchenyi tér 8.
    +36 62/510-296
    KAPCSOLAT
    Személyes adatvédelem
    Általános szerződési feltételek




    Személyes adatvédelem
    Általános szerződési feltételek









    Minden jog fenntartva! - © 2020
    Készítette: Karagity Endre

    Adatok frissítve: 2026.10.02. 23:45:02