KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
OCTIZY 1MG/G+20MG/G KÜLS OLDATOS SPRAY 1X50ML

Fogyasztói ár: 3499,- Ft
Akciós ár: 3499,- Ft (2,799.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OCTIZY 1MG/G+20MG/G KÜLS OLDATOS SPRAY 1X50ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

Fogyasztói ár: 5950,- Ft
Akciós ár: 5950,- Ft (1,010.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

Fogyasztói ár: 6299,- Ft
Akciós ár: 6299,- Ft (5,660.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NUROFEN COLD AND FLU 200MG/30MG FILMTABL 24X BUB

Fogyasztói ár: 5590,- Ft
Akciós ár: 5030,- Ft (209.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NUROFEN COLD AND FLU 200MG/30MG FILMTABL 24X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

Fogyasztói ár: 4368,- Ft
Akciós ár: 4368,- Ft (39.30 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
PROSTAMOL UNO 320MG LÁGY KAPSZULA 90X BUB

Fogyasztói ár: 11583,- Ft
Akciós ár: 10530,- Ft (117.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

PROSTAMOL UNO 320MG LÁGY KAPSZULA 90X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

Fogyasztói ár: 4240,- Ft
Akciós ár: 3180,- Ft (318.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
VENOTEC FORTE 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 9191,- Ft
Akciós ár: 9191,- Ft (130.17 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

VENOTEC FORTE 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 30MG TABLETTA 40X BUB

Fogyasztói ár: 3145,- Ft
Akciós ár: 2650,- Ft (66.25 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 30MG TABLETTA 40X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OCTIZY 1MG/G+20MG/G KÜLS OLDATOS SPRAY 1X50ML

Fogyasztói ár: 3499,- Ft
Akciós ár: 3499,- Ft (2,799.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OCTIZY 1MG/G+20MG/G KÜLS OLDATOS SPRAY 1X50ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

Fogyasztói ár: 5950,- Ft
Akciós ár: 5950,- Ft (1,010.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

Fogyasztói ár: 6299,- Ft
Akciós ár: 6299,- Ft (5,660.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NUROFEN COLD AND FLU 200MG/30MG FILMTABL 24X BUB

Fogyasztói ár: 5590,- Ft
Akciós ár: 5030,- Ft (209.58 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NUROFEN COLD AND FLU 200MG/30MG FILMTABL 24X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

Fogyasztói ár: 4368,- Ft
Akciós ár: 4368,- Ft (39.30 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
PROSTAMOL UNO 320MG LÁGY KAPSZULA 90X BUB

Fogyasztói ár: 11583,- Ft
Akciós ár: 10530,- Ft (117.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

PROSTAMOL UNO 320MG LÁGY KAPSZULA 90X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

Fogyasztói ár: 4240,- Ft
Akciós ár: 3180,- Ft (318.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

SYSTANE ULTRA LUBRIK SZEMCSEPP 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
VENOTEC FORTE 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

Fogyasztói ár: 9191,- Ft
Akciós ár: 9191,- Ft (130.17 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

VENOTEC FORTE 1000MG FILMTABLETTA 60X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 30MG TABLETTA 40X BUB

Fogyasztói ár: 3145,- Ft
Akciós ár: 2650,- Ft (66.25 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 30MG TABLETTA 40X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X

Akciós ár: 2620,- Ft (436.67 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 3082,- Ft

×

MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:






   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X



Akciós ár: 2620,- Ft (436.67 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 3082,- Ft

×

MEBUKIDS ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ NYALÓKA 6X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:


Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 11:15:01
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 11:15:01