KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
SYSTANE HYDRATION MDPF SZCS LUBRIK 10ML

Fogyasztói ár: 5450,- Ft
Akciós ár: 5450,- Ft (489.90 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

SYSTANE HYDRATION MDPF SZCS LUBRIK 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
IBEROGAST HEXAHERBA BELS OLDATOS CSEPPEK 1X50ML

Fogyasztói ár: 5134,- Ft
Akciós ár: 5134,- Ft (4,620.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

IBEROGAST HEXAHERBA BELS OLDATOS CSEPPEK 1X50ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

Fogyasztói ár: 5950,- Ft
Akciós ár: 5950,- Ft (1,010.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

Fogyasztói ár: 6299,- Ft
Akciós ár: 6299,- Ft (5,660.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X

Fogyasztói ár: 2549,- Ft
Akciós ár: 2290,- Ft (45.80 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON CONNECT OKOS VÉRNYOMÁSM BLUET M2+ OMRON

Fogyasztói ár: 28635,- Ft
Akciós ár: 28635,- Ft (28635 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON CONNECT OKOS VÉRNYOMÁSM BLUET M2+ OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
KALMOPYRIN 500MG TABLETTA 24X SZALAG

Fogyasztói ár: 3312,- Ft
Akciós ár: 2980,- Ft (124.17 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

KALMOPYRIN 500MG TABLETTA 24X SZALAG

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

Fogyasztói ár: 24136,- Ft
Akciós ár: 24136,- Ft (24136 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

Fogyasztói ár: 4599,- Ft
Akciós ár: 4230,- Ft (423.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SYSTANE HYDRATION MDPF SZCS LUBRIK 10ML

Fogyasztói ár: 5450,- Ft
Akciós ár: 5450,- Ft (489.90 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

SYSTANE HYDRATION MDPF SZCS LUBRIK 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
IBEROGAST HEXAHERBA BELS OLDATOS CSEPPEK 1X50ML

Fogyasztói ár: 5134,- Ft
Akciós ár: 5134,- Ft (4,620.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

IBEROGAST HEXAHERBA BELS OLDATOS CSEPPEK 1X50ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

Fogyasztói ár: 5950,- Ft
Akciós ár: 5950,- Ft (1,010.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

MYCOSAN ECSETELŐ KÖRÖMGOMBÁRA 1X 5ML 5ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

Fogyasztói ár: 6299,- Ft
Akciós ár: 6299,- Ft (5,660.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BEPANTHEN PLUS KRÉM 1X100G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X

Fogyasztói ár: 2549,- Ft
Akciós ár: 2290,- Ft (45.80 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON CONNECT OKOS VÉRNYOMÁSM BLUET M2+ OMRON

Fogyasztói ár: 28635,- Ft
Akciós ár: 28635,- Ft (28635 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON CONNECT OKOS VÉRNYOMÁSM BLUET M2+ OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
KALMOPYRIN 500MG TABLETTA 24X SZALAG

Fogyasztói ár: 3312,- Ft
Akciós ár: 2980,- Ft (124.17 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

KALMOPYRIN 500MG TABLETTA 24X SZALAG

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

Fogyasztói ár: 24136,- Ft
Akciós ár: 24136,- Ft (24136 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON BASIC VÉRNYOMÁSMÉRŐ FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

Fogyasztói ár: 4599,- Ft
Akciós ár: 4230,- Ft (423.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

RHINOSPRAY PLUS ORRSPRAY 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X

Akciós ár: 6850,- Ft (57.08 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 7621,- Ft

×

BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:
BIOCO MO. KFT





   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X



Akciós ár: 6850,- Ft (57.08 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 7621,- Ft

×

BIOCO PORC-IZOM CSONT K KONDROITIN FTBL 120X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:
BIOCO MO. KFT

Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:45:01
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:45:01