KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

Fogyasztói ár: 4368,- Ft
Akciós ár: 4368,- Ft (39.30 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NUROFEN JUNIOR NARANCS 100MG LÁGY RÁGÓKAP 24X BUB

Fogyasztói ár: 6564,- Ft
Akciós ár: 6564,- Ft (245.79 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

NUROFEN JUNIOR NARANCS 100MG LÁGY RÁGÓKAP 24X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON ESSENTIAL VÉRNYOMÁSM FELKAROS M2 OMRON

Fogyasztói ár: 22539,- Ft
Akciós ár: 22539,- Ft (22539 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON ESSENTIAL VÉRNYOMÁSM FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SYSTANE ULTRA MDPF SZCSEPP LUBRIKANS 10ML

Fogyasztói ár: 4968,- Ft
Akciós ár: 4968,- Ft (397.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

SYSTANE ULTRA MDPF SZCSEPP LUBRIKANS 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL ULTRA FORTE LÁGY KAPSZULA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5730,- Ft
Akciós ár: 4980,- Ft (166.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ADVIL ULTRA FORTE LÁGY KAPSZULA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

Fogyasztói ár: 4724,- Ft
Akciós ár: 4250,- Ft (425.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADERM 10MG/G GÉL / PSILO-BALSAM 1X50G

Fogyasztói ár: 4527,- Ft
Akciós ár: 4527,- Ft (3,840.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

SUPRADERM 10MG/G GÉL / PSILO-BALSAM 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
VOLTAREN EMULGEL FORTE 20MG/G GÉL PATTINTÓS KUPAK 1X100G TUB

Fogyasztói ár: 6286,- Ft
Akciós ár: 5780,- Ft (5,780.00 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

VOLTAREN EMULGEL FORTE 20MG/G GÉL PATTINTÓS KUPAK 1X100G TUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
TANTUM VERDE FORTE 3MG/ML SZÁJNY ALKALMAZOTT SPRAY 1X15ML

Fogyasztói ár: 5009,- Ft
Akciós ár: 3750,- Ft (3,750.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

TANTUM VERDE FORTE 3MG/ML SZÁJNY ALKALMAZOTT SPRAY 1X15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

Fogyasztói ár: 4368,- Ft
Akciós ár: 4368,- Ft (39.30 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

BERES C-VITAMIN 500MG FILMTABLETTA 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NUROFEN JUNIOR NARANCS 100MG LÁGY RÁGÓKAP 24X BUB

Fogyasztói ár: 6564,- Ft
Akciós ár: 6564,- Ft (245.79 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

NUROFEN JUNIOR NARANCS 100MG LÁGY RÁGÓKAP 24X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

Fogyasztói ár: 4060,- Ft
Akciós ár: 3850,- Ft (128.33 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

DULCOLAX / GUTTALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 30ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
OMRON ESSENTIAL VÉRNYOMÁSM FELKAROS M2 OMRON

Fogyasztói ár: 22539,- Ft
Akciós ár: 22539,- Ft (22539 Ft/db)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

OMRON ESSENTIAL VÉRNYOMÁSM FELKAROS M2 OMRON

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SYSTANE ULTRA MDPF SZCSEPP LUBRIKANS 10ML

Fogyasztói ár: 4968,- Ft
Akciós ár: 4968,- Ft (397.00 Ft/ml)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>

×

SYSTANE ULTRA MDPF SZCSEPP LUBRIKANS 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL ULTRA FORTE LÁGY KAPSZULA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5730,- Ft
Akciós ár: 4980,- Ft (166.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ADVIL ULTRA FORTE LÁGY KAPSZULA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

Fogyasztói ár: 4724,- Ft
Akciós ár: 4250,- Ft (425.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADERM 10MG/G GÉL / PSILO-BALSAM 1X50G

Fogyasztói ár: 4527,- Ft
Akciós ár: 4527,- Ft (3,840.00 Ft/g)
Akció vége: 0000-00-00
További információk >>>


×

SUPRADERM 10MG/G GÉL / PSILO-BALSAM 1X50G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
VOLTAREN EMULGEL FORTE 20MG/G GÉL PATTINTÓS KUPAK 1X100G TUB

Fogyasztói ár: 6286,- Ft
Akciós ár: 5780,- Ft (5,780.00 Ft/g)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

VOLTAREN EMULGEL FORTE 20MG/G GÉL PATTINTÓS KUPAK 1X100G TUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
TANTUM VERDE FORTE 3MG/ML SZÁJNY ALKALMAZOTT SPRAY 1X15ML

Fogyasztói ár: 5009,- Ft
Akciós ár: 3750,- Ft (3,750.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

TANTUM VERDE FORTE 3MG/ML SZÁJNY ALKALMAZOTT SPRAY 1X15ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X

Akciós ár: 2290,- Ft (45.80 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 2549,- Ft

×

JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:






   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X



Akciós ár: 2290,- Ft (45.80 Ft/db)

Nincs raktáron, rendelhető
Fogyasztói ár: 2549,- Ft

×

JUTAVIT MULTI CUKMENT GUMIVIT EPER 50X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:


Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:45:01
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:45:01