KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5899,- Ft
Akciós ár: 4999,- Ft (166.63 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BIOCO C+D3 DUO D3 2000NE RET FTBL 100X

Fogyasztói ár: 4868,- Ft
Akciós ár: 4380,- Ft (43.80 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

BIOCO C+D3 DUO D3 2000NE RET FTBL 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

Fogyasztói ár: 6999,- Ft
Akciós ár: 6650,- Ft (475.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
STADALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 1X30ML LDP

Fogyasztói ár: 3974,- Ft
Akciós ár: 3150,- Ft (3,150.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

STADALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 1X30ML LDP

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ELINIX KEMÉNY KAPSZULA 28X BUB

Fogyasztói ár: 5948,- Ft
Akciós ár: 5350,- Ft (191.07 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ELINIX KEMÉNY KAPSZULA 28X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADYN ENERGIA PEZSGŐTABLETTA 15X

Fogyasztói ár: 3650,- Ft
Akciós ár: 3280,- Ft (218.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

SUPRADYN ENERGIA PEZSGŐTABLETTA 15X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

Fogyasztói ár: 4724,- Ft
Akciós ár: 4250,- Ft (425.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

Fogyasztói ár: 11416,- Ft
Akciós ár: 10599,- Ft (105.99 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

Fogyasztói ár: 3994,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (183.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

Fogyasztói ár: 5899,- Ft
Akciós ár: 4999,- Ft (166.63 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ALGOFLEX RAPID 400MG LÁGY KAPSZULA 30X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
BIOCO C+D3 DUO D3 2000NE RET FTBL 100X

Fogyasztói ár: 4868,- Ft
Akciós ár: 4380,- Ft (43.80 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

BIOCO C+D3 DUO D3 2000NE RET FTBL 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

Fogyasztói ár: 6999,- Ft
Akciós ár: 6650,- Ft (475.00 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

NEO CITRAN BELSŐLEGES POR FELNŐTTEKNEK 14X TASAK

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
STADALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 1X30ML LDP

Fogyasztói ár: 3974,- Ft
Akciós ár: 3150,- Ft (3,150.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

STADALAX 7,5MG/ML BELS OLD CSEPPEK 1X30ML LDP

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ELINIX KEMÉNY KAPSZULA 28X BUB

Fogyasztói ár: 5948,- Ft
Akciós ár: 5350,- Ft (191.07 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

ELINIX KEMÉNY KAPSZULA 28X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

Fogyasztói ár: 3002,- Ft
Akciós ár: 2550,- Ft (25.50 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>


×

AMBROXOL-EGIS 3MG/ML SZIRUP 100ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
SUPRADYN ENERGIA PEZSGŐTABLETTA 15X

Fogyasztói ár: 3650,- Ft
Akciós ár: 3280,- Ft (218.67 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

SUPRADYN ENERGIA PEZSGŐTABLETTA 15X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

Fogyasztói ár: 4724,- Ft
Akciós ár: 4250,- Ft (425.00 Ft/ml)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CATIONORM SZEMCSEPP 1X 10ML 10ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

Fogyasztói ár: 11416,- Ft
Akciós ár: 10599,- Ft (105.99 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

CENTRUM SILVER LUTEINNEL A- (MPF) 100X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

Fogyasztói ár: 3994,- Ft
Akciós ár: 3670,- Ft (183.50 Ft/db)
Akció vége: 2026.10.31.
További információk >>>

×

ADVIL DUO / PANADOL DUO 500MG/200MG FILMTABLETTA 20X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

HERBALMED MEDICAL GYÓGYNÖV PASZTILLA 20X

Akciós ár: 3820,- Ft (191.00 Ft/db)

Raktáron
Fogyasztói ár: 4250,- Ft

×

HERBALMED MEDICAL GYÓGYNÖV PASZTILLA 20X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:
Interalfa-Complex Kft.





   Akció ideje: 2026.10.01. - 2026.10.31.    (a készlet erejéig)

HERBALMED MEDICAL GYÓGYNÖV PASZTILLA 20X



Akciós ár: 3820,- Ft (191.00 Ft/db)

Raktáron
Fogyasztói ár: 4250,- Ft

×

HERBALMED MEDICAL GYÓGYNÖV PASZTILLA 20X

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:


ATC csoport:


Forgalmazó:
Interalfa-Complex Kft.

Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek m... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a di... tovább >>>


Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2026.10.02. 12:00:02